iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Stworzone dla... Ciebie

Ładny zapach to wizytówka każdego – zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dobierz swój zapach do swojego charakteru. Ciesz się zapachem kwiatowym, egzotycznym, owocowym i wieloma innymi dostępnymi w ofercie.

perfumy

Perfumy FM to linia nowych zapachów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego piękne, eleganckie opakowania, pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Grafik pozwala Ci na wszystko? Zabawa, nauka impreza? Perfumy FM to również zapachy na każdą okazję. Gdziekolwiek byś nie był/a zapachy pozwolą poczuć się lepiej. Uczelnia, dyskoteka, spacer w parku – dobierz swój zapach do każdej pory dnia - możesz wybierać wśród wielu różnorodnych wariantów. Produkty znajdziesz zarówno w dobrych drogeriach, jak i na stronie internetowej. Na życzenie dostaniesz również próbki wybranych przez Ciebie zapachów. Wybierz już dziś zapach, który odpowiada Ci najbardziej. 

Komentarze (0)
Zarządzanie finansami

Jeśli ktoś nauczył nas oszczędzać i rozsądnie operować swoimi finansami, to zapewne nauczył nas również, jak mądrze wydawać pieniądze. Oszczędzanie to nie sknerstwo i odmawianie sobie wszystkiego. Oszczędzanie jest rozsądnym wydawaniem pieniędzy i świadomym inwestowaniem wolnych środków.

perfumy

Dlatego jeśli mamy wybór pomiędzy dobrą, ale drogą jakością i tanią, ale gorszą, wybierajmy tą lepszą, by nie przepłacać i by móc korzystać z wydajniejszych i lepszych produktów. Jeśli więc kupujemy szczoteczkę do zębów i zależy nam na porządnej higienie jamy ustnej wybierzmy droższe produkty, czyli te znane i renomowane. W końcu, zęby są naszą wizytówką i trzeba o nie dbać jak najlepiej. Co innego perfumy. Czasem możemy wejść do drogiej perfumerii i zakupić markowe produkty, jednak możemy też skorzystać z tańszych opcji. Dobre, choć bardzo często podrobione perfumy znajdziemy zarówno na stronie internetowej, jak i u konsultanta.

Komentarze (0)
Inne wykształcenie - inna praca?

Niektórzy uważają, że dzisiaj nie warto szukać pracy w swoim zawodzie, bo i tak, po studiach zazwyczaj robi się coś zupełnie innego niż to, czego się uczyło na uniwersytecie. Myślę, że opinia taka jest rozpowszechniona ponieważ, co jak co, ale rzeczywiście dużo absolwentów, zamiast pracować w swoim zawodzie, w którym czuje się pewnie, wybiera zupełnie inną ścieżkę kariery.

wykształcenie

I w tym momencie pojawia się w zasadzie problem – ponieważ tak właściwie nie wiadomo, czy ludzie ci „wybierają” tą ścieżkę kariery dobrowolnie, czy inaczej – po prostu zostają do tego zmuszeni. Przykładowo – ja sama mam doświadczenia zawodowe niezupełnie związane z tą branżą, w której mam formalne wykształcenie. A mianowicie choć skończyłam informatykę, pracowałam już w firmie mojego brata oferującej usługi budowlane. Potem trafiłam do kwiaciarni i cóż – dopiero jakiś czas temu – będąc po tak zwanych „przejściach” trafiłam do placówki rzeczywiście związanej z branżą informatyczną.

Komentarze (1)
Świąteczny czas

Zaczęła się zimowa pora. Dzieci zjeżdżają na sankach, a Ty zastanawiasz się nad zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Ulice przybrane są w kolorowe lampki, a na każdym prawie rogu stoi piękna choinka.

święta

Każdy ze sklepów zachęca licznymi promocjami i świątecznymi ofertami. W sklepach kosmetycznych promocja na zestawy do pielęgnacji ciała i włosów. Doskonały prezent dla żony. Sklepy z zabawkami reklamują nowe lalki i klocki. W księgarniach pojawiają się nowe bestsellery, które warto przeczytać. W drogeriach promocja na wspaniałe szczoteczki do zębów dla całej rodziny. Restauracje namawiają na pyszne świąteczne obiady. I co? I wszystko super i pięknie, ale... najważniejsze to nie dać się wciągnąć w ten przedświąteczny szał wydawania pieniędzy. Liczy się bowiem czas i miejsce. Liczą się osoby i atmosfera, i o to właśnie powinno się starać najbardziej. Może taki trochę bez sensu jest mój dzisiejszy wpis - trudno, chciałam Wam tylko powiedzieć, że święta to czas dla rodziny, czas na wyciszenie się i odpoczynek. Prezenty, zwłaszcza te kolosalnie drogie, nie są najważniejsze.

Komentarze (0)
Doskonałość na wyciągnięcie ręki?

Doskonałość zwykle kojarzy się z perfekcjonizmem, czyli cechą, którą bardzo trudno osiągnąć. Jednak bycie doskonałym wcale nie jest niemożliwe. Oczywiście wymaga to olbrzymiego nakładu pracy, nie mniej jednak, co druga osoba może być doskonała.

doskonałość

Doskonałość przejawia się nie tylko w wyglądzie, zachowaniu, cechach charakteru, ale również w prowadzeniu własnego biznesu. Warto zapamiętać, że to co wydaje się nam niemożliwe zwykle jest na wyciągniecie ręki. Psychologowie, doradcy personalni czy inni eksperci pokazują, że droga do doskonałości jest wyboista, ale umiejętne pokonywanie przeszkód sprawia, że w bardzo krótkim czasie jest nam dane osiągnąć wcześniej wytyczony cel. Wielu ludzi uważa, że bycie doskonałym nie jest dobre. Świadczy nie tylko o perfekcjonizmie, ale również o strachu. Osoby, które za wszelką cenę chcą być doskonałe żyją według wcześniej wytyczonego planu. Tak naprawdę są nieszczęśliwe, ponieważ w ich poukładanym życiu nie ma miejsca na improwizacje i radość. Oczywiście wielu perfekcjonistów takie informacje i wyniki badań odrzuca. Bowiem według nich doskonałość czy perfekcjonizm to jedyna droga do osiągnięcia spektakularnego sukcesu. 

Komentarze (0)
Z myślą o kierowcach

Wypadki chodzą po ludziach. Nie zależnie czy jesteśmy zmotoryzowani czy piesi, nigdy nie wiadomo, co może się stać. Największe ryzyko ponoszą kierowcy. Auto jest często zawodne, a nie zawsze sami umiemy je naprawić, tym bardziej w trasie.

wypożyczalnia samochodów

Podróżując po kraju przyda się nam  pewnie niejednokrotnie pomoc drogowa. Poznań pod tym względem jest miastem, które udziela najszybszych i naprawdę fachowych usług z tego zakresu. Istnieje tam wiele tego typu firm, które profesjonalnie zajmą się awarią naszego pojazdu. Tu istnieje także bardzo dobra wypożyczalnia samochodów. Poznań ma więc czym się poszczycić - jeśli nasze auto nie nadaje się do dalszej jazdy wystarczy tylko odwiedzić taki punkt i po problemie. Takie punkty fachowej pomocy znacznie ułatwiają życie, i rozwiązują problemy naszych maszyn. Pomoc tego rodzaju możemy uzyskać w prawie wszystkich miastach Polski. Jeśli nie możemy czegoś znaleźć pomoże nam internet. Szukamy przykładowo samochodu do holowania, a jesteśmy pod Wrocławiem wystarczy wpisać holowanie Wrocław i już wyświetlą się nam numery pod które wystarczy tylko zadzwonić. Nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć.

Komentarze (0)
Płacimy za produkt czy za opakowanie?

W naszych codziennych zakupach kierujemy się doświadczeniem, chęcią wypróbowania czegoś nowego, albo po prostu -  działają na nas reklamy. W pewnych sytuacjach działamy instynktownie. Kupujemy coś tylko i wyłącznie dlatego, że spodobało nam się opakowanie lub - widzimy zainteresowanie innych klientek. 

perfumy

Tak, grafik jest w końcu od tego, by projektować przyciągające nasze oko opakowanie. I faktycznie tak jest, kolory, piękne kobiety czy w ostateczności - reklamowy tekst wabi i sprawia, że czasami wydajemy nawet większe sumy pieniędzy. No właśnie produkt czy opakowanie? W szczoteczkach do zębów, nie ma co nas kusić, kupujemy dobrą jakość, w przystępnej cenie. Nic nas nie wabi, po prostu przekonuje nas jakość. Co innego perfumy. Tutaj możemy stracić fortunę. Nie tylko idąc do sklepów. Perfumy dostępne są bowiem także u konsultanta albo na stronie internetowej. Wychodzi więc na to, że częściej jednak płacimy za opakowanie. Za to, co widzą oczy, a  nie za to, co rozum nam podpowiada.

Komentarze (0)
Co kupić na...?

Wybór odpowiedniego prezentu może przysporzyć wielu problemów szczególnie wtedy, gdy nie znamy dobrze preferencji osoby, do której rzecz ma trafić. Dlatego warto wiedzieć, jakie są prezenty uniwersalne, dobre na większość okazji.

walentynki

Jeśli dobrze znamy jubilata i jesteśmy z nim spoufaleni prezent na 18 może być dość swobodny. Encyklopedia seksu na pewno ucieszy naszą koleżankę, a kolega będzie dumnie prezentował w swoim pokoju gumową lalkę z sex shopu. Jeśli nie jesteśmy w tak bliskich relacjach musimy kupić coś bardziej stonowanego. Na pewno bezpiecznym prezentem jest dobra książka, pod warunkiem, że jubilat lubi czytać. Jeśli osoba uczy się w klasie informatycznej, niemal na pewno trafimy w jej gust, jeśli kupimy jej grę komputerową. Czego należy unikać? Prezentów kupowanych na siłę, od niechcenia. Jeśli chodzi o prezent na walentynki, musimy zadbać o to, aby kojarzył się z uczuciem i nie był tandetny -  w okresie walentynek rynek jest zalany przez naprawdę  okropne gadżety.

Komentarze (0)
Świta gier i gierek

Starając się w dzisiejszym świecie przebić przez morze różnorodnych ofert rozrywki dla dzieci, często zastanawiam się nad tym, czy niestety nie mamy na tym rynku do czynienia z takim zjawiskiem jak podaż nad popytem, które to zjawisko wiąże się z faktem, że niestety – zabawek jest dziś więcej niż samych zainteresowanych.

gry dla dzieci

A zwłaszcza, jeśli zwrócimy przy tym wszystkim uwagę na fakt, że tak naprawdę – te zabawki, które są modne jeszcze dzisiaj, równie dobre mogą nie być zupełnie popularne już jutro. W tej branży natomiast – jak mało w której – moda jest zdecydowanym wyznacznikiem zachowania konsumentów. Jeśli zaś naszą grupą docelową konsumentów są jeszcze dodatkowo dzieci, tym bardziej musimy liczyć się z tym, że gry dla dzieci, które zaoferujemy jako najpopularniejszą formę rozrywki, jutro mogą już być zupełnie niemodne, czy wręcz „obciachowe”. Dlatego też produkując różnego rodzaju gry dla dzieci, starajmy się nadać im pewnych znamion uniwersalności, tak, aby przetrwały więcej niż dwa miesiące na tym trudnym rynku. Niemniej, jeśli nawet nasze gry dla dzieci nie okażą się być tak wytrzymałe wobec żelaznych zasad rynku, jak to wcześniej podejrzewaliśmy – nie załamujmy się, a po prostu zmieńmy nazwę naszego produktu, jak również kampanie reklamową, i już lansujmy nasz produkt jaką zupełną „nowość”.

Komentarze (0)
Światłość, widzę światłość

Od zarania dziejów światło było dla człowieka niezmiernie ważne. Gwarantowało poczucie bezpieczeństwa i ciepło, tak bardzo potrzebne ludom pierwotnym. Dziś by się ogrzać czy oświetlić sobie drogę nie musimy zapalać pochodni czy świec. Dlaczego?

lampy

Bowiem wraz z wynalezieniem elektryczności stare sposoby oświetlenia przeszły do lamusa. Obecnie artykuły oświetleniowe stanowią jedne z najważniejszych działów w sklepach meblarskich czy dekoracyjnych. Mnogość różnego rodzaju oświetlenia potrafi przyprawić o ból głowy nawet najbardziej obyte osoby.  Wybierając artykuły oświetleniowe powinniśmy skorzystać z rad specjalistów. To oni podpowiedzą nam, w których pomieszczaniach założyć lampy sufitowe, a w których wystarcza tylko lamy stojące. Dzięki nim dowiemy się również, że oświetlenie kuchni powinno być punktowe. Korzystając z ich rad nasze wnętrza zyskają zupełnie inny wymiar. Co ważne umiejętnie dobierając artykuły oświetleniowe bez malowania czy urządzania na nowo pomieszczenia będziemy mogli wydobyć z niego jego ukryte piękno oraz sprawić, że stanie się naszym ulubionym miejscem wypoczynku i relaksu. 

Komentarze (0)