iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Reklama to początek łańcucha przyczynowo - skutkowego.
Podobno dobra firma czy produkt obroni się sam swoją jakością. Cóż z pewnością jest w tym wiele prawdy i dobrze obsłużony klient wróci do firmy, a świetny produkt wystawi producentowi rlepsze referencje niż najlepsza reklama, zapewniając wierność nabywcó na długie lata, jednak... aby doszło do takiej sytuacji wpierw ktoś musi w ogóle wiedzieć o nas lub o naszym produkcie czy usłudze i zetknąć się z naszą ofertą. Inaczej pozostanie dalej przy tym co już posiada i zna lub wybierze spośród firm i produktów, o których słyszał dzięki reklamie. Nic więc dziwnego, że nawet najlepsze firmy z najlepszymi produktami czy usługami zmuszone są do korzystania z takich form reklamy i promocji jak np. pozycjonowanie poznań. Fakt zaistnienia w społecznej świadomości jest bowiem pierwszym ogniwem łańcucha, który przedstawiony został tu w pierwszych zdaniach. Ktoś, kto nie korzysta z usług pozycjonujących wiele ryzykuje, bowiem nawet będąc po prostu najlepszym może nie mieć klientów, gdyż ci, nie wiedząc o jego istnieniu, po prostu go nie znajdą. Prosty przykład. Jeśli mamy mały warsztat samochodowy w Poznaniu, jesteśmy świetnym mechanikiem, rzetelnym kierowcą, a nie zajęliśmy się reklamą, to po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł „auto serwis Poznań” albo „auto pomoc Poznań” wyskoczy nam kilkaset wyników, wśród których nie będzie nas. Pomijając już, że większość ludzi sprawdza jedynie pierwsze dwie strony wyników, to i tak nawet gdyby sprawdzali wszystkie pozostałe byłaby to dla nas lista... wszystkich konkurentów i zakładów, które odwiedzi klient nim dotrze do nas, o ile w ogóle dotrze...

 

Komentarze (0)
Szlifierki? Czemu nie.

Dobre szlifierki mogą być warte więcej niż porządny pistolet lakierniczy, wie o tym zapewne każdy, kto miał do czynienia w życiu choć raz z pracą w lakierni. Nie można jednak zapominać o tym, że nie samą pracą człowiek żyje. Istnieje tyle wspaniałych rzeczy, które można robić. Oczywiście faktem jest, że spełnienie w pracy daje wiele radości, jednak to właśnie to, co robimy w czasie wolnym jest naprawdę interesujące. Choćby taka gra w sudoku. Ta prosta gra logiczna może dać niesamowitą ilość satysfakcji w bardzo krótkim czasie. Dlatego też warto zapoznać się bliżej z fenomenem najpopularniejszej gry logicznej w historii. Niejeden dziennikarz rozpisywał się już na ten temat i z pewnością wielu jeszcze będzie podejmowało kwestię gry w sudoku. Jej popularność nie maleje, wiec każdy miłośnik szlifierek, który chciałby poćwiczyć od czasu do czasu szare komórki powinien spróbować tej formy rozrywki. Z całą pewnością daje ona bardzo dużo satysfakcji. Polecam.

Komentarze (0)
Gdzie by tu wyjechać...

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko obozy tenisowe ale też wyjazdy zimowe – to propozycja dla osób, które poszukują dobrego sposobu na spędzenie wolnego czasu – po na przykład sesji zimowej, a przed rozpoczęciem kolejnego semestru. Koszty naprawdę są niższe niż te na jakie natrafimy w innych biurach podróży, studenci w końcu nie należą do najlepiej sytuowanej grupy społecznej, jednak mają oni również mniejsze wymagania – w zakresie na przykład standardu lokali gdzie są zakwaterowani. Obozy zimowe to po pierwsze szansa na dobrą zabawę. Dlatego z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej oferty. Obecnie na topie jest nic innego jak wyjazdy na narty – w okresie przełomu stycznia i lutego. W tym roku najbardziej popularne są oferty dla studentów, którzy mają ochotę poszusować we Włoszech, jak i w Alpach Francuskich. Wyjazdy studenckie  to doskonała okazja do tego, by poznać kogoś nowego. Wyjeżdżają na nie grupy studentów z różnych miast i najróżniejszych uczelni, kierunków studiów. To wspaniała możliwość o zawarcia interesujących możliwości. Na Sylwestra po studencku można było  w tym roku wybrać się na Słowację. Na okres ferii można spróbować znaleźć także bliższe destylacje – zapraszają stoki na terenie Niemiec i Austrii. Można spróbować także w Polsce – oferty dotyczą między innymi Szklarskiej Poręby. Wyjazdy studenckie to szansa na doskonałą zabawę. Atmosfera jest po prostu niezapomniana.  Dlatego warto podczas studiów choć raz wybrać się na taki wypad – z grupą przyjaciół, a nawet samodzielnie, by poznać kogoś nowego. W końcu kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.

Komentarze (0)
O odzyskiwaniu danych

 Odzysk danych to sposób na uzyskanie danych zapisanych na uszkodzonych nośnikach pamięci. Stosuje się je wówczas kiedy nie ma możliwości uzyskania do informacji tych normalnego dostępu. Jakie są najczęstsze przyczyny dla których stosuje się odzyskiwanie danych? Zwykle jest to uszkodzenie nośnika – płyty, karty pamięci, pamięci Flash czy całego dysku twardego. Jakie mogą być przyczyny takiego uszkodzenia? Najczęściej są to takie przyczyny jak upadek ze znacznej wysokości lub wahania napięcia. Odzyskiwanie danych po formacie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dlaczego? Ponieważ nasz pędzący coraz szybciej świat nie ma czasu na przerwy w działalności. Dlatego właśnie w razie uszkodzenia urządzenia lub awarii konieczny jest dostęp do usług takich jak odzyskiwanie danych na wysokim poziomie – prowadzonych szybko i maksymalnie skutecznie. Jeżeli są to dane prywatne wówczas problem nie jest tak palący – chodzi zapewne o zdjęcia, prywatne pliki. Jednak gdy na rzeczy są dokumenty warunkujące działanie firmy żadne opóźnienie nie jest wskazane. Odzyskiwanie danych z dysku prowadzone jest w kilku przypadkach – na przykład w chwili kiedy uszkodzony został system operacyjny. Bywa tak, że to nie nośnik, ale system operacyjny uległ awarii. Wówczas komputer nie uruchomi się prawidłowo. Wówczas konieczne jest usunięcie awarii systemu – można spróbować tego dokonać na przykład poprzez uruchomienie ze specjalnej płyty CD sprawnego systemu. Jeżeli nie jest to możliwe konieczne jest podłączenie dysku do PC ze sprawnym systemem operacyjnym. Kiedy to już się powiedzie, w każdym z przypadków możliwe stanie się odzyskanie danych poprzez ich skopiowanie. To jednak najlepszy ze scenariuszy. Pułapek i możliwości jest o wiele więcej.

Komentarze (1)
Gry dla dzieci

Maluchy bardzo lubią robić to co dorośli, dlatego kiedy obserwują starsze rodzeństwo marzą o tym, by mieć takie same prawa. Dlatego coraz szybciej chcą także korzystać z domowego PC lub surfować w sieci. Jednak nie można pozwalać im na to bez żadnej kontroli. Okazać się może bowiem, że zrobimy dziecku krzywdę. Nie można pozwolić by dziecko buszowało w sieci bez kontroli. To grozi dostępem do treści nie tylko nie dostosowanych do wieku pociechy, ale i niebezpiecznych  dla jej prawidłowego rozwoju. Nie wszystkie gry dla dzieci są bezpieczne. Powinniśmy mieć tego pełną świadomość. Kiedy nasze dziecko zapoznaje się dopiero z Internetem i flaszowymi gierkami – wówczas warto zachęcić j, by wybierały gry zręcznościowe, e-puzzle lub kolorowanki, odkrywanki. Wraz z wiekiem mogą one sięgać bezpiecznie po gry logiczne oraz strategiczne. Jednak kontrola jest niezbędna. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak szkodliwe dla kształtującego się umysłu mogą być agresywne, brutalne gry dla dzieci. Przy zakupie gry można zapoznać się  z oznaczeniami, ale kiedy dziecko buszuje po stronach internetowych trudno wciąż nad nim stać i kontrolować wszelkie gry dla dzieci. Dziecko tez powinno mieć  trochę swobody. W sieci czeka także wiele wartościowych gier, takich jak na przykład wyścigi dla dzieci. kiedy dziecko chce grać w aktywną grę  wówczas można wybrać dla niego grę zręcznościową, w której najczęściej dziecko pomaga bohaterowi wykonywać zadania, które mają doprowadzić do celu. Gry dla dzieci pozwalają dzieciom doskonale się bawić i rozwijać umiejętności, rozpoznawać kolory czy ćwiczyć spostrzegawczość.

Komentarze (1)
Hej

Witam wszystkich na moim nowym blogu

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |