iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Magazyn o Internecie

Internet to ewenement w świecie mediów. Rozwija się najszybciej ze wszystkich dostępnych na świecie źródeł informacji. Łączy w sobie zalety wszystkich dotychczasowych mediów. Wielu ludzi stało się wręcz fanatykami Internetu. Tylko z niego czerpią najważniejsze informacje, tylko z niego ściągają potrzebne dane, tylko w nim znajdują interesujące ich artykuły. Dla nich właśnie powstał magazyn o Internecie.

czasopismo

Oczywiście, że nie jest on skierowany do wszystkich, którzy korzystają z dobrodziejstw sieci  łączącej nasze komputery. Kupują go osoby, dla których Internet stał się największą pasją lub sposobem na zarabianie pieniędzy. W gazecie można znaleźć informacje o tym, jak stworzyć od podstaw lub maksymalnie uatrakcyjnić swoją stronę internetową. Można też przeczytać tutaj artykuły o sposobach umożliwiających zarabianie przez Internet. Dołączona do czasopisma płyta zawiera też dane, które zawierają na przykład elementy, upiększające strony WWW. Czasopismo zamieszcza tez szczegółowe informacje i rankingi ciekawych stron WWW, które warto odwiedzić.

Komentarze (0)
Nowy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi

W sieci pojawił się nowy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Portal działa od niedawna, a już zainteresowało się nim kilkanaście tysięcy użytkowników. Portal przede wszystkim zawiera ogłoszenia, dotyczące sprzedaży samochodów, ale nie tylko. Oprócz nich, znajdują się w nim ciekawe artykuły, dotyczące rodzimej i światowej motoryzacji. Oprócz tego, użytkownicy znajdą tutaj szczegółowe informacje i opinie na temat wielu marek samochodów.

informacje

Portal został zbudowany w oparciu o zupełnie nowe oprogramowanie. Dzięki temu każdy użytkownik ma przyznane dużo miejsca na swoje dane. Może w ten sposób szybko dodać kilkanaście zdjęć, nawet o bardzo wysokiej rozdzielczości. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają przyjemną szatę graficzną i bardzo czytelny interfejs. Wiele pochwał zbiera wyszukiwarka. Ponieważ bardzo szybko przetwarza ona podane informacje, szybko i bez trudu można wyszukać dzięki niej swój wymarzony pojazd za rozsądną kwotę. W przyszłości właściciele planują wprowadzić możliwość zamieszczania filmów, oraz opcję licytacji na wzór serwisów aukcyjnych.

Komentarze (0)
Dobra marka - wspaniałe produkty

Firma powstała w 2004r. i cieszy się już bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce jak i za granicą. Grupa młodych ludzi zadbała o jej właściwą reklamę i marketing. Proponowane kosmetyki to wysoka klasa za przystępną cenę.

kosmetyki

Fm group jest przede wszystkim firmą działająca na rynku perfumeryjnym. W jej ofercie znajdziesz kolekcje kwiatowe, kolekcje klasyczne i inne, które przypadną Ci do gustu. Mimo skupiania się na zapachach fm group wypuściła również na rynek choćby balsamy do ciała i żele pod prysznic. Wszystko w ofercie zarówno dla niej jak i dla niego. Kosmetyki fm group stanowią ekskluzywny prezent podobnie jak kwiaty. Możesz również zestawić to połączenie: bukiet kwiatów i perfumy fm group. Poczta kwiatowa na pewno pozwoli dostarczyć szybko wiązankę pod wskazany adres. Pamiętaj, aby kwiaty były świeże i przechowywane w ekologicznych warunkach – wszelkie ozdoby z drewna powinny posiadać certyfikat PEFC tak samo jak fm grup to certyfikat najwyższej jakości a poczta kwiatowa szybkiej wysyłki.

Komentarze (0)
Ścisły i humanistyczny

Osobiście twierdzę, że nie istnieje podział na „umysł ścisły”, czy „humanistyczny”, jeśli chodzi o rodzaj wykonywanej przez człowieka pracy. A dokładnie mam tu na myśli to, że jeśli człowiek jest do tego zmuszony, praktycznie jest gotowy podjąć się każdego rodzaju pracy – niezależnie od jej profilu. Gdyż cóż, w tym momencie nie liczy się już jego wykształcenie, tudzież ewentualne preferencje, a to, co staje się dla niego w którymś momencie największym priorytetem – godziwy, bądź też jakikolwiek po prostu – zarobek.  

pracy w handlu

Na własnym przykładzie – zdarzyło mi się już w życiu prowadzić serwis komputerowy zajmujący się naprawą i sprzedażą komputerów. Wiedza informatyczna, jaką wyniosłam z tego doświadczenia zawodowego była, jak się okazało, bezcenna przy następnej mojej pracy w handlu, w której to sprzedawałam ubranka dla psów. A co dalej się okazało – pewien zmysł estetyczny, jakiego nabyłem, polecając klientom różnego rodzaju ubranka dla ich pupili, niezwykle przydał mi się w kolejnym moim zajęciu, w którym to zajmowałam pisaniem i redagowaniem artykułów do firm branżowych. Tym samym, sami zobaczcie, że choć zaczęłam w całkiem „ścisłym, informatycznym” stylu, skończyłam gdzieś na pograniczu szeroko rozumianych „humanistycznych zajęć”.

Komentarze (0)
Kto rano wstaje... ten idzie do pracy

Już jutro kolejne święto i kolejny dzień wolny. Nawet księża podczas niedzielnych mszy dziękowali politykom za ustanowienie dnia 6. stycznia wolnym od pracy. Eksperci jednak twierdzą, że na nic takiego nas nie stać. I kogo tu słuchać?

celiakia

Z jednej strony wszyscy chcielibyśmy pracować mniej za co najmniej te same wynagrodzenie, to jasne jak to, że produkty bezglutenowe pomagają osobom z takim schorzeniem jak celiakia. Z drugiej jednak strony wszyscy, jako Polacy, chcielibyśmy by gospodarka naszego kraju rozwijała się jeszcze szybciej i jeszcze pomyślniej. Wydaje się więc, że pogodzenie dni wolnych przypadających na te do niedawna jeszcze zwane "roboczymi" i pozytywów dla gospodarki to jak połączenie wody z ogniem. Tak czy owak żaden przepis i żadna ustawa nie zmieni już tego, że jutrzejszego dnia miliony Polaków będzie odpoczywać. Szczęśliwi ci, którzy uprzednio zarezerwowali już sobie piątek jako dzień wolny. Mają przecież kolejny długi weekend. Mogą udać się na zakupy z rodziną, nabyć takie artykuły jak nowy telewizor, pościel niemowlęca Feretti, komputer czy po prostu robić to, na co mają ochotę nie martwiąc się o pracę i wstawanie o 6:00 rano.

Komentarze (1)
Stworzone dla... Ciebie

Ładny zapach to wizytówka każdego – zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dobierz swój zapach do swojego charakteru. Ciesz się zapachem kwiatowym, egzotycznym, owocowym i wieloma innymi dostępnymi w ofercie.

perfumy

Perfumy FM to linia nowych zapachów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego piękne, eleganckie opakowania, pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Grafik pozwala Ci na wszystko? Zabawa, nauka impreza? Perfumy FM to również zapachy na każdą okazję. Gdziekolwiek byś nie był/a zapachy pozwolą poczuć się lepiej. Uczelnia, dyskoteka, spacer w parku – dobierz swój zapach do każdej pory dnia - możesz wybierać wśród wielu różnorodnych wariantów. Produkty znajdziesz zarówno w dobrych drogeriach, jak i na stronie internetowej. Na życzenie dostaniesz również próbki wybranych przez Ciebie zapachów. Wybierz już dziś zapach, który odpowiada Ci najbardziej. 

Komentarze (0)
Zarządzanie finansami

Jeśli ktoś nauczył nas oszczędzać i rozsądnie operować swoimi finansami, to zapewne nauczył nas również, jak mądrze wydawać pieniądze. Oszczędzanie to nie sknerstwo i odmawianie sobie wszystkiego. Oszczędzanie jest rozsądnym wydawaniem pieniędzy i świadomym inwestowaniem wolnych środków.

perfumy

Dlatego jeśli mamy wybór pomiędzy dobrą, ale drogą jakością i tanią, ale gorszą, wybierajmy tą lepszą, by nie przepłacać i by móc korzystać z wydajniejszych i lepszych produktów. Jeśli więc kupujemy szczoteczkę do zębów i zależy nam na porządnej higienie jamy ustnej wybierzmy droższe produkty, czyli te znane i renomowane. W końcu, zęby są naszą wizytówką i trzeba o nie dbać jak najlepiej. Co innego perfumy. Czasem możemy wejść do drogiej perfumerii i zakupić markowe produkty, jednak możemy też skorzystać z tańszych opcji. Dobre, choć bardzo często podrobione perfumy znajdziemy zarówno na stronie internetowej, jak i u konsultanta.

Komentarze (0)
Inne wykształcenie - inna praca?

Niektórzy uważają, że dzisiaj nie warto szukać pracy w swoim zawodzie, bo i tak, po studiach zazwyczaj robi się coś zupełnie innego niż to, czego się uczyło na uniwersytecie. Myślę, że opinia taka jest rozpowszechniona ponieważ, co jak co, ale rzeczywiście dużo absolwentów, zamiast pracować w swoim zawodzie, w którym czuje się pewnie, wybiera zupełnie inną ścieżkę kariery.

wykształcenie

I w tym momencie pojawia się w zasadzie problem – ponieważ tak właściwie nie wiadomo, czy ludzie ci „wybierają” tą ścieżkę kariery dobrowolnie, czy inaczej – po prostu zostają do tego zmuszeni. Przykładowo – ja sama mam doświadczenia zawodowe niezupełnie związane z tą branżą, w której mam formalne wykształcenie. A mianowicie choć skończyłam informatykę, pracowałam już w firmie mojego brata oferującej usługi budowlane. Potem trafiłam do kwiaciarni i cóż – dopiero jakiś czas temu – będąc po tak zwanych „przejściach” trafiłam do placówki rzeczywiście związanej z branżą informatyczną.

Komentarze (1)
Świąteczny czas

Zaczęła się zimowa pora. Dzieci zjeżdżają na sankach, a Ty zastanawiasz się nad zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Ulice przybrane są w kolorowe lampki, a na każdym prawie rogu stoi piękna choinka.

święta

Każdy ze sklepów zachęca licznymi promocjami i świątecznymi ofertami. W sklepach kosmetycznych promocja na zestawy do pielęgnacji ciała i włosów. Doskonały prezent dla żony. Sklepy z zabawkami reklamują nowe lalki i klocki. W księgarniach pojawiają się nowe bestsellery, które warto przeczytać. W drogeriach promocja na wspaniałe szczoteczki do zębów dla całej rodziny. Restauracje namawiają na pyszne świąteczne obiady. I co? I wszystko super i pięknie, ale... najważniejsze to nie dać się wciągnąć w ten przedświąteczny szał wydawania pieniędzy. Liczy się bowiem czas i miejsce. Liczą się osoby i atmosfera, i o to właśnie powinno się starać najbardziej. Może taki trochę bez sensu jest mój dzisiejszy wpis - trudno, chciałam Wam tylko powiedzieć, że święta to czas dla rodziny, czas na wyciszenie się i odpoczynek. Prezenty, zwłaszcza te kolosalnie drogie, nie są najważniejsze.

Komentarze (0)
Doskonałość na wyciągnięcie ręki?

Doskonałość zwykle kojarzy się z perfekcjonizmem, czyli cechą, którą bardzo trudno osiągnąć. Jednak bycie doskonałym wcale nie jest niemożliwe. Oczywiście wymaga to olbrzymiego nakładu pracy, nie mniej jednak, co druga osoba może być doskonała.

doskonałość

Doskonałość przejawia się nie tylko w wyglądzie, zachowaniu, cechach charakteru, ale również w prowadzeniu własnego biznesu. Warto zapamiętać, że to co wydaje się nam niemożliwe zwykle jest na wyciągniecie ręki. Psychologowie, doradcy personalni czy inni eksperci pokazują, że droga do doskonałości jest wyboista, ale umiejętne pokonywanie przeszkód sprawia, że w bardzo krótkim czasie jest nam dane osiągnąć wcześniej wytyczony cel. Wielu ludzi uważa, że bycie doskonałym nie jest dobre. Świadczy nie tylko o perfekcjonizmie, ale również o strachu. Osoby, które za wszelką cenę chcą być doskonałe żyją według wcześniej wytyczonego planu. Tak naprawdę są nieszczęśliwe, ponieważ w ich poukładanym życiu nie ma miejsca na improwizacje i radość. Oczywiście wielu perfekcjonistów takie informacje i wyniki badań odrzuca. Bowiem według nich doskonałość czy perfekcjonizm to jedyna droga do osiągnięcia spektakularnego sukcesu. 

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |