iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Z czym się to je?

Firmy, które oferują nam pomoc drogową zajmują się przede wszystkim czymś takim jak pomoc klientowi w momencie, kiedy jego samochód uległ wypadkowi. Proste, logiczne i oczywiste, prawda? Ano tak.

pomoc drogowa Poznań

Wiele osób, które pracuje w firmie takiej jak pomoc drogowa Poznań podkreśla, że to właśnie takich usług najczęściej się od nich wymaga. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że pomoc drogowa Poznań kojarzy się ludziom przede wszystkim z takim właśnie zakresem obowiązków. Człowiek musi być przy tym świadomy tego, że nie zawsze takie usługi są świadczone tak od ręki. Zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że dany samochód firmy takiej jak pomoc drogowa Poznań musi po prostu dojechać w odpowiednie miejsce, aby móc udzielić nam odpowiedniej pomocy. Ważne przy tym wydaje się przede wszystkim to, aby nie trwało to zbyt długo. W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo niecierpliwi. Zwłaszcza w momencie, kiedy przydarzyło im się coś naprawdę nieprzyjemnego.

Komentarze (0)
Dla dzieci

Obecne firmy promujące zabawki dla dzieci znają się na rzeczy, jeśli chodzi o stosowanie w odpowiednim miejscu i czasie, odpowiednich kampanii reklamowych. Poza tym najczęściej operują całą gamą innych technik reklamowych, jakie mogłyby potencjalnego klienta skusić do zakupu oferowanego produktu.

gry dla dzieci

Są one mniej lub bardziej etyczne. Jeżeli chodzi natomiast o przedstawienie wszystkich technik, z pewnością zajęłoby to zbyt wiele czasu, niemniej jako specjalista od marketingu i zarządzania znam się na wszystkich kruczkach, które niekiedy stosują dane firmy, promując swój z pozoru niewinny produkt, taki chociażby jak gry dla dzieci. Przede wszystkim marka i dobry emblemat – znak rozpoznawczy firmy. W przypadku produktów takich jak gry dla dzieci powinno to być oczywiście coś, co kojarzyłoby się sympatycznie, wkomponowując się – najlepiej na stałe – w obszar dziecięcej wyobraźni. Nie znaczy to jednak, że nie byłoby dobrze, aby znak rozpoznawczy promujący nasze gry dla dzieci, nie wywoływał także mimowolnego uśmiechu na twarzy dorosłych, a nawet  - ze wszech miar byłoby to wskazane

Komentarze (0)
Gry dla dzieci

Czasami dziwią nas stwierdzenia niektórych rodziców, którzy mówią, iż tak naprawdę nie potrafią bawić się z własnymi dziećmi. Zastanawiamy się, jak to możliwe? Przecież każdy rodzic powinien umieć spędzać czas ze swoją pociechą. Wspólne gry, zabawy w domu i na świeżym powietrzu nie pozostają bez echa. A nawet w bardzo dużym stopniu wpływają na teraźniejsze i przyszłe relacje rodzic-dziecko.

gry dla dzieci

Gry dla dzieci  i zabawy z rodzicem to doskonała okazja do zacieśnienia więzów. Poznania siebie lepiej. Wspólne zabawy uczą odpowiedzialności za drugą osobę. To właśnie podczas nich rodzice i dzieci mają bardzo dużą szansę na poznanie swoich wad i zalet. Gry dla dzieci powinny być nie tylko rozrywką, ale także nauką. Rodzice w trakcie wspólnych zabaw i gier mają doskonałą okazję do przedstawiania swojemu dziecku ich światopoglądu i spojrzenia na otaczający świat. Takie wspólne spędzanie czasu pokazuje jednej i drugiej stronie, że mogą na sobie polegać. Obecnie gry dla dzieci to nie tylko znane nam z dzieciństwa gry planszowe, ale także różnego rodzaju gry komputerowe czy przeznaczone na konsolę. Jednak jakie by nie były dają okazję do wspólnego spędzania czasu rodzica i dziecka. 

Komentarze (0)
Alpy

Alpy to najbardziej popularny masyw górski w Europie. Zachwycają nie tylko pięknem przyrody, ale również bogactwem rejonów narciarskich i malowniczych miejscowości, gdzie można spędzić upragniony wypoczynek.

Narty alpy

Regionalna oferta – narty Alpy -  adresowana głównie do zwolenników sportów zimowych, obejmuje przelot w jedną i drugą stronę (istnieje również opcja przejazdu autokarem bądź przejazdu busem zorganizowanej grupy) do wcześniej przez Was wybranej miejscowości wypoczynkowej. Oferowana jest baza noclegowa w wielu miejscowościach alpejskich w Niemczech, Austrii, Słowenii, Francji, Włoszech i Szwajcarii. Zorganizowanie dla Państwa cudownego wyjazdu w ramach oferty narty Włochy, czy też bardzo popularnej ostatnio propozycji narty Francja, nie stanowi dla tutaj żadnego problemu. Gwarantowana jest bezpieczna podróż i doskonała obsługa w miejscu pobytu. Potencjalni klienci chwalą organizowane przez w ten sposób wycieczki i z każdym rokiem przybywa kolejnych zwolenników tego typu rozrywek. Istnieje możliwość, by bardzo szybko zorganizować przejazd bądź przelot do miejsca Państwa pobytu i sprawić, że będzie to cudowna, niezapomniana podróż.

Komentarze (0)
Badania KPU

Katedra Psychologii Uniwersytetu w naszym mieście przeprowadziła badania dzieci w wieku przedszkolnym, które miały wykazać korelację między użytkowaniem przez dziecko komputera i gier komputerowych, a poziomem jego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego.

Badaniu poddano osiemdziesiąt dzieci w wieku pięciu lat. Rezultaty wykazały, że gry dla dzieci mają stymulujący wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci, które miały z nimi regularną styczność, były o dziesięć procent inteligentniejsze od rówieśników, którzy w gry dla dzieci nigdy nie grali. Badacze doszli do wniosku, że to zasługa logicznych elementów gier, które bez wątpienia rozwijają zdolności abstrakcyjnego myślenia. Co więcej, okazało się, że dzieci obyte z komputerem i Internetem wykazywały bardziej zaawansowane umiejętności emocjonalne i społeczne. Były bardziej pomocne, empatyczne i łatwiej nawiązywały kontakty. Jak się okazało, gry dla dzieci mają bardzo wpływ na rozwój umysłowy młodej osoby.  Rodzice powinni jednak dbać o to, aby programy używane przez najmłodszych były dostosowane do ich wieku i nie zawierały treści niebezpiecznych czy niezrozumiałych.

Komentarze (0)
Na wspak

Jeden z moich kolegów zawsze miał życie poukładane odwrotnie. Ta odwrotność według niego miała sens, bo go odróżniała. Był przystojny, mądry, skromny i miał dużo piegów na nosie. To już go odróżniało.Jurka znał każdy. W każdej dzielnicy miasta miał kolegów. Jak coś potrzebował to mógł na wszystkich liczyć. Jak to robił? Działał odwrotnie. Na agresję odpowiadał spokojem, na złość miłością. W jego domu to mama rządziła pieniędzmi i zarabiała. Tata gotował i zajmował się domem. Inaczej jak u większości. Jurek nie skończył studiów, ale za swoją inteligencję dostawał najlepsze stanowiska. Został dyrektorem. Miał kreować i patronować sport w województwie. Działania nadal podejmował odwrotne takie jak obozy narciarskie nad morzem. Ostatnio prasa się rozpisywała, że zorganizował obozy tenisowe na lodzie. Śmieszne jest to, że pomysły jego podobają się wszystkim. Nowe dyscypliny na bazie starych. Najbardziej boją się studenci, bo pytał ich jak wyglądają wyjazdy studenckie? Ktoś mu powiedział, że są zdyscyplinowane i wszyscy chodzą w garniturach. Jest szansa, że studenci będą wyjazdy mieć bez odwrotności.

 

Komentarze (0)
Wolna jak ptak

Coraz bardziej rozrywkowe dni, coraz więcej ofert ciekawego spędzania czasu, coraz więcej imprez, wolności i przygód. Tak pokrótce rysuje się nasze życie. A już w szczególności życie kobiet. Polki są zadbane, dobrze ubrane, dobrze wykształcone, zajmują nierzadko bardzo ważne i wysokie stanowiska. Kobieta-premier, kobieta-poseł czy kobieta-policjant? Dlaczego nie.

wibratory

Bez wątpienia jesteśmy bardziej pracowite od facetów, dokładniejsze, delikatniejsze i mniej wyniosłe. Dzisiejsza kobieta nie przypomina już pełnej negatywnych cech baby, tylko przedsiębiorczą, czerpiącą garściami z życia damę. Jesteśmy wolne, niczym nieskrępowane i niezależne. Wibratory w szafce, skórzane pejcze i karnet wstępu na siłownię leżący na półce nikogo nie dziwi. Interesujemy się polityką, nauką, wynalazczością, motoryzacją, kupujemy to, co co mamy ochotę, prezenty na walentynki, podarki, halki nocne, gadżety dokładnie takie jak chcemy. I nikt nie będzie nam mówił co jest właściwe, a co nie. Jest tylko jeden problem... faceci, którym w dalszym ciągu wydaje się, że pożarli wszystkie rozumy...

 

Komentarze (0)
Zadbane paznokcie to podstawa!

Elegancka kobieta w pewnych kręgach nie powinna mieć akrylowych tipsów. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie może mieć ona tipsów. Do dyspozycji ma bowiem wiele innych możliwości – teraz szczególnie atrakcyjną propozycją zdają się być tipsy żelowe. Nie dość, że prezentują się całkiem naturalnie, są wygodne, a do tego - pozwalają na ochronę delikatnych paznokci.

Bardzo ładnie prezentuje się na nich francuski manicure. Ten klasyczny polega na pomalowaniu paznokcia lakierem o odcieniu zbliżonym do naturalnego koloru płytki paznokciowej, a końcówkę paznokcia pokrywa się białym kolorem. Tak pomalowane tipsy prezentują się naturalnie. Można jednak wykorzystywać tipsy żelowe także i do bardziej szalonych ich odsłon. Szczególnie w okresie karnawału dobór wyjątkowych dekoracji i rodzajów lakieru zyskuje na znaczeniu. Żeby zrobić wrażenie nie wystarczy w dzisiejszych czasach założyć tipsów i użyć lakieru dopasowanego kolorystycznie do kreacji. Teraz na topie są tipsy zdobione kolorowymi wzorkami – wykonanymi innym lakierem lub przy użyciu brokatu, koronek. cekinów czy nawet perełek o płaskim spodzie. Krótko mówiąc w szerokiej gamie dekoracji dla tipsów dla każdego znajdzie się coś miłego – odpowiedniego dla jego upodobań.  Trendy w zakresie dekorowania tipsów żelowych, jak i akrylowych dyktuje moda. Jednak nie trzeba się jej poddawać bezwarunkowo. Konieczne jest dobieranie tipsów i ich dekoracji do naszego stylu ubierania się lub konkretnej kreacji na jakąś okazję. Jak przepowiadają znawcy tematu w karnawale królować będą tipsy pomalowane w odcienie złota, srebra, czerwieni i czerni. Przed Świętami i karnawałem wzrasta zainteresowanie tipsami. Panie pragną, by ich ręce prezentowały się pięknie, a prace domowe nie służą kondycji dłoni, wówczas z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania kosmetyczne – takie jak tipsy.

Komentarze (0)
Utrata danych... z komputera

Dziś trochę inaczej niż zwykle, bo nie o mnie i moich problemach. Dziś będzie edukacyjnie (a co, mój blog - wolno mi ;-]), bo jak się okazało, o odzyskiwaniu danych nadal wiemy niewiele. A zatem...

Jeszcze niedawno utrata danych stanowiła poważny problem – szczególnie dla firm, w których nie dbano o to, by w odpowiednich odstępach czasu aktualizować kopie zapasowe najważniejszych plików. Dlatego wraz z rozwojem usług z zakresu IT, pojawiło się nowe rozwiązanie, czyli odzyskiwanie danych. W chwili obecnej odzyskiwanie danych to już niemal standard. W sieci znaleźć można nawet programy do pobrania, które teoretycznie mogą pomóc w chwili kiedy zetkniemy się z problemem logicznym – w postaci wadliwego działania systemu operacyjnego, na którym pracujemy lub pewnych typów plików. To jednak teoria. Jak podkreślają specjaliści lepiej nie ryzykować samodzielnych działań kiedy chcemy naprawdę odzyskać nasze dane. Profesjonalnie prowadzone odzyskiwanie danych to nie tylko proces, który na pewno krócej potrwa, ale także ma dużo większe szanse na zakończenie się pełnym powodzeniem. To niewątpliwe bardzo istotne dla większości z nas. Odzyskiwanie danych nie zawsze jest proste. Bywa, szczególnie często ma to miejsce w przypadku uszkodzeń nośników, o charakterze mechanicznym, proces może zająć wiele czasu. Wymaga również ogromnej precyzji i odpowiedniej wiedzy specjalisty, który będzie za niego odpowiadał. Nowoczesna laboratoria i zaawansowane technicznie wyposażenie pozwalają na osiąganie dobrych wyników w zakresie skuteczności procesu. To najważniejsze zarówno dla osoby, która wykonuje zadanie, jak i dla klienta oczekującego na wynik procesu. Odzyskiwanie danych pozwala na uratowanie sytuacji – nieraz firmy, a nawet osoby prywatne mogą znaleźć się pod murem z powodu utraty pewnych danych. Teraz już jest inaczej, na szczęście.

Komentarze (0)
Moje ciało, moja świątynia?

Tym razem nie będzie rozrywkowo. Czas na prawdziwe rozważania. Od kilku miesięcy kryłam się z tym faktem, ale doszłam do wniosku, że to przecież nic złego, prawda? Spytacie o co właściwie chodzi, kobieto. Już odpowiadam. Wpadłam w straszne kompleksy. Pewnego ranka kiedy myłam ząbki zwróciłam uwagę na moje uszy. Niby nic niezwykłego, a jednak. Teraz wiem już, że za bardzo odstają.

powiększanie biustu

Może właśnie dlatego czasami faceci tak dziwnie mi się przyglądają? Nie chcę jednak popadać w obłęd. Przyznam jednak, że od tamtej pory szczególną uwagę zwracam też na nos, usta, czoło, uda i piersi. Fakt – nigdy nie wrzucałam fotki na mój blog, ale uwierzcie mi na słowo. Z uszami jakoś sobie poradzę – po prostu rozpuszczę włosy... Tłuszczyk można zgubić, skórę ujędrnić – potrzeba tylko czasu i samozaparcia. Zrobię to – kwestia czasu. Ale co z nosem i taką kwestią jak powiększanie piersi? Myślałam nad zabiegiem powiększającym, ale czytałam też, że potrzeba na to sporo gotówki, a poza tym to nic przyjemnego :( Jest jednak nadzieja. Wczoraj, całkiem przypadkiem, trafiłam na pewną reklamę telewizyjną. Okazało się, że istnieją preparaty, które umożliwiają bezinwazyjne powiększanie cycków. Podobno są to naprawdę skuteczne tabletki i żele. Ceny również atrakcyjne, dostępność spora – dlaczego nie, pomyślałam. Jestem pełna nadziei. Jeśli powiększanie biustu się uda, w dalszej kolejności zajmę się nosem. Niestety, ale w tym przypadku jedynym wyjściem jest zabieg :(

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |