iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Kto stworzy rzetelną bazę danych?

Ostatnie czasy to wysyp najrozmaitszych okazji na dorobienie kilku groszy do swojej wypłaty. Jednakże by znaleźć takie ofert trzeba się troszkę natrudzić lub tez zalogować się na specjalnych stronach dla wolnych strzelców. To właśnie tam znajdziemy najwięcej ofert, które zakładają zapłacenie danej kwoty za stworzenie rzetelnej bazy danych. A co rozumiemy pod pojęciem rzetelna baza danych?

kontakt

Przede wszystkim spis zawierający dane, które są prawdziwe, a nie wymyślone. Taka baza powinna również zawierać kontakt do osób, które wyraziły na to zgodę. Od niedawna rozsyłanie wiadomości czy reklam do osób, które nie wyraziły chęci na otrzymywanie takich maili czy ofert jest karalne. Informacje na ten temat są dostępne nie tylko w specjalnych rozporządzeniach, ale także w regulaminie najrozmaitszych stron, na których zakładamy swoje konta pocztowe. Złamanie tych zasad może mieć dla nas najróżniejsze konsekwencje, łącznie z groźbą pozbawienia wolności. Informacje, które zawarł freelancer lub tez pracownik firmy zbierającej takie dane mogą być wykorzystywane nie tylko do rozsyłania ofert handlowych. Również pisząc artykuły możemy się nimi posiłkować. Wtedy też nasza pisanina będzie bardziej prawdziwa czy rzetelna.

Komentarze (0)
Apteka internetowa

Od pewnego czasu widać, że apteki internetowe są coraz bardziej popularne na rynku europejskim. A co za tym idzie, coraz więcej aptek internetowych pojawia się w sieci. Apteki te, są bardzo dobrze przyjmowane przez klientów. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego klienci tak chętnie zamawiają artykuły medyczne i farmaceutyczne w aptekach internetowych?

zakupy

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto przeanalizować dane, zebrane podczas specjalnego sondażu, który przeprowadzono wśród klientów tego typu placówek. Najczęściej klienci jako najważniejsze podawali informacje o atrakcyjnych cenach i oszczędności czasu. Istotnie, ceny w aptekach internetowych są bardzo atrakcyjne. Czasami są tak niskie, że aż niemożliwe do osiągnięcia przez tradycyjną aptekę. Wystarczy porównać dane z kilkunastu aptek, aby stwierdzić, że jest to prawda. Nie zawsze jednak skorzystanie z usług apteki internetowej się opłaca. Opłaca się to przy większych zakupach, na przykład przekraczających sumę pięćdziesięciu złotych. Przy mniejszej kwocie, zakupy w aptece internetowej są po prostu nieopłacalne, dlatego, że klient będzie musiał uiścić opłatę za dostarczenie przesyłki.

Komentarze (0)
Nowy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi

W sieci pojawił się nowy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Portal działa od niedawna, a już zainteresowało się nim kilkanaście tysięcy użytkowników. Portal przede wszystkim zawiera ogłoszenia, dotyczące sprzedaży samochodów, ale nie tylko. Oprócz nich, znajdują się w nim ciekawe artykuły, dotyczące rodzimej i światowej motoryzacji. Oprócz tego, użytkownicy znajdą tutaj szczegółowe informacje i opinie na temat wielu marek samochodów.

informacje

Portal został zbudowany w oparciu o zupełnie nowe oprogramowanie. Dzięki temu każdy użytkownik ma przyznane dużo miejsca na swoje dane. Może w ten sposób szybko dodać kilkanaście zdjęć, nawet o bardzo wysokiej rozdzielczości. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają przyjemną szatę graficzną i bardzo czytelny interfejs. Wiele pochwał zbiera wyszukiwarka. Ponieważ bardzo szybko przetwarza ona podane informacje, szybko i bez trudu można wyszukać dzięki niej swój wymarzony pojazd za rozsądną kwotę. W przyszłości właściciele planują wprowadzić możliwość zamieszczania filmów, oraz opcję licytacji na wzór serwisów aukcyjnych.

Komentarze (0)
Dlaczego sklepy internetowe są konkurencyjne?

Od kilku lat z powodzeniem dokonujemy zakupów przez internet. O ile jeszcze kilka lat temu można było w ten sposób zakupić tylko i wyłącznie produkty od producenta, o tyle teraz asortyment produktów jest niemal nieograniczony. Wszystko to za sprawą powstających, jak grzyby po deszczu sklepów internetowych, za pomocą których możemy zaopatrzyć się w niemal każdy potrzebny nam produkt.

sklepy internetowe

Sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze i zaczynają stanowić realne zagrożenie dla tradycyjnych sklepów. Dlaczego się tak dzieje? Sklepy internetowe przede wszystkim umożliwiają zakup dowolnego produktu, który w danym momencie jest nam potrzebny. Co ważne artykuły możemy kupować bez wychodzenia z domu, bowiem zamówiony towar dotrze do nas do domu w ciągu kilku godzin. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, zwłaszcza osobom pracującym. Wszelkie informacje dotyczące oferowanego produktu zostają umieszczone w stosownej rubryce, co pozwala nam na zapoznanie się nie tylko ze składem chemicznym produktu, ale też z innymi potrzebnymi nam wiadomościami. Dane te są przede wszystkim czytelne i napisane dużą czcionką, tak, że nawet osoby starsze mogą z powodzeniem je odczytać. 

Komentarze (0)