iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Apteka internetowa

Od pewnego czasu widać, że apteki internetowe są coraz bardziej popularne na rynku europejskim. A co za tym idzie, coraz więcej aptek internetowych pojawia się w sieci. Apteki te, są bardzo dobrze przyjmowane przez klientów. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego klienci tak chętnie zamawiają artykuły medyczne i farmaceutyczne w aptekach internetowych?

zakupy

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto przeanalizować dane, zebrane podczas specjalnego sondażu, który przeprowadzono wśród klientów tego typu placówek. Najczęściej klienci jako najważniejsze podawali informacje o atrakcyjnych cenach i oszczędności czasu. Istotnie, ceny w aptekach internetowych są bardzo atrakcyjne. Czasami są tak niskie, że aż niemożliwe do osiągnięcia przez tradycyjną aptekę. Wystarczy porównać dane z kilkunastu aptek, aby stwierdzić, że jest to prawda. Nie zawsze jednak skorzystanie z usług apteki internetowej się opłaca. Opłaca się to przy większych zakupach, na przykład przekraczających sumę pięćdziesięciu złotych. Przy mniejszej kwocie, zakupy w aptece internetowej są po prostu nieopłacalne, dlatego, że klient będzie musiał uiścić opłatę za dostarczenie przesyłki.

Komentarze (0)
Zakupy

Pogoda koszmarna, nie wiosna to, nawet nie przedwiośnie tylko jesień listopadowa jakaś. Koszmar. Na południu powodzie, słońca nie ma nigdzie, zimno, pada a jakiś wulkan o nazwie której nikt nie umie wymówić, o zapisaniu już nie wspominając pluje sobie pyłem i zasłania niebo, jakby chmur było mało. Ogólnie nie podoba mi się to wszystko, a jak coś mi się nie podoba, to jak najszybciej staram się poprawić sobie humor, najlepszym sposobem, jaki znam... przez zakupy. Dlatego dzisiaj też poszłam na ciuchy i nie powiem, jest już lepiej - swoją drogą wciąż można naprawdę świetne promocje upolować, bo widać, że ta niewiosenna wiosna wywiała ludzi ze sklepów i muszą się starać aby ktoś coś kupił. Ja co prawda nie zaszalałam - ot nowa bluzka i czółenka, ale myślę, że jeśli się nie rozpogodzi do niedzieli to po weekendzie znowu skoczę do Zary :) W sumie jak się rozpogodzi, to pewnie też tylko wtedy niekoniecznie do Zary bo od pewnego czasu chodzi mi po głowie odzież sportowa - tak lato już blisko, plaża, morze, trzeba wziąć się za siebie i wyglądać... :) - ale to się zobaczy, póki co powiem tylko, jeśli i Was męczy już ta "wiosna" to zróbcie tak jak ja, naprawdę pomaga.

Komentarze (0)